Stodoła i miliony

Monety

Nie ma magicznych sposobów na kasę. W internecie też.

Jeżeli takich szukasz, idź sobie gdzieś indziej. Idź od razu i nie zabieraj transferu.

Też kiedyś wierzyłem. Na szczęście kiedyś się skończyło.

Zdobądź pierwsze miejsce w SERP. Zarobisz miliony. Taaaa… Może zarobisz miliony za pierwsze miejsce, tylko że zdobycie takiego miejsca będzie kosztować miliony. Jak masz tyle do wydania to powodzenia.

Pewnie powiesz: nieprawda, przecież łatwo trafić do TOP3. Nieśmiało zapytam: co dla Ciebie oznacza łatwo i na jakie frazy możesz to osiągnąć?

Jeżeli umiesz znajdować pozycjonersko proste i wartościowe frazy możesz w tej grze wygrać. Umiesz?

Wrzuć reklamę kontekstową. Zobaczysz co się stanie. Już pojutrze, za dwa dni będziesz liczył kasę. Taaaa… Może, tylko że musisz mieć: ruch wielki jak stodoła faraona i do tego trafiony. Nawet wielki jak dwie stodoły i śmieciowy nic Ci nie da.

Nie bądź głupi.

Bądź

1. Bądź sceptyczny, krytyczny.

Nie wierz we wszystko jak leci. Nie jedz wszystkiego co Ci podadzą. Nie zaglądaj w każdą dziurę. A już przede wszystkim: nie sprzedawaj się za bezcen. Dlaczego: bo jesteś wart więcej niż bezcen, dużo więcej.
Sprawdzaj, testuj, odrzucaj. Jak znajdziesz to wyciskaj.

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Wady i zalety. Pozna(wa)j je.

2. Bądź wytrwały, cholernie wytrwały.

Kiedy będziesz miał dość, serdecznie dość to zrób sobie przerwę. Moja propozycja to jeden dzień. Tylko jeden. Potem wróć usiądź na swoich czeterch literach i stukaj dalej.

Historie tych którzy dotarli tam gdzie chcieli łączy jeden element. Czekasz na zaskakujące odkrycie? Tym elementem jest … (uwaga uwaga uwaga tadadam)… ciężka praca. Praca bez gwarancji pełnego powodzenia. Bez określenia ilości, czasu trwania. Zapierniczanie. Codzienne.

Kiedy nie masz ochoty przygotować kolejnego wpisu na blogu to tym bardziej przygotuj.

 3. Bądź przewidujący.

Co to ma znaczyć? Masz wiedzieć dokąd chcesz iść. Masz wiedzieć jak chcesz iść.

Strategia jest ważna na każdym etapie. Zamiast oglądać kolejne serenady weź głowę, którą nosisz na karku i użyj jej. To co wymyślisz zapamiętuj, notuj, porządkuj.

Strategii nie da się wymyśleć raz na zawsze. Strategia to żyjące zwierzę ewolucyjne. Jeżeli przestanie ewoluować, to marnie skończy. Zostanie daaaaleeeekooo w tyle.

Nie ma

„Nie ma magicznych sposobów.”

To bardzo dobra wręcz fantastyczna wiadomość. Dzięki temu bardzo wiele zależy od Ciebie. Nie od magii, pogody, sąsiada, ciepłego mleka, wygodnej bielizny i czego tam jeszcze.

Statystyki pokazują, że ledwie jakiś (marne) kilka procent ludzi osiąga ‚sukces'. Tylko Ci co zrozumieli. Ci co tylko uwierzyli w możliwości giną po drodze. Nie widziałeś ich? Leżą i tu i tam. Ci co uwierzyli w możliwości i wzięli się do pracy idą dalej. Zrozumieli. Jeżeli nawet nie doszli jeszcze to w końcu dojdą.