Przygotowany zgodnie z etyką blogvertisingu wpis sponsorowany

Monetyzacja inaczej

inCLICK -platforma błyskawicznych usług internetowych

Niejednokrotnie pisałem o metodach monetyzacji w sieci. Szukając sposobu na zarabianie pieniędzy (w internecie) trzeba pamiętać o jednym istotnym aspekcie: sposób taki musi zostać umieszczony w jakimś kontekście. Musi czegoś dotyczyć.

Przykłady?
Proszę bardzo, oto dwa z nich:
– spieniężanie jakości strony internetowej,
– spieniężanie ruchu na stronie internetowej.

Tak jak różne są oba przykładowe przypadki, tak należy odpowiednio dobrać metody monetyzacji. To chyba jasne, prawda?

Własne strony internetowe to nie jedyne zasoby (na szczęście) jakie możemy zamieniać na pieniądze. Mamy znacznie więcej możliwości. Każdy posiada własne przypisane czy też wpisane w siebie zasoby. Podstawowy zasób człowieka to czas.

Ważne, że czasu nie da się wyprodukować (trochę podobnie jak ziemi). Można natomiast dysponować nim wedle własnej woli (no przesadziłem, ale w dużej części da się tak zrobić), umiejętności itd. Każdy z ludzi ma 24 godziny na dobę. Nie ważne czy geniusz czy nie. Wszyscy mają taki sam limit.

Czas należy do mnie, do ciebie. Możesz go oddać innej osobie. Możesz w zamian oczekiwać wynagrodzenia pieniężnego. Jest to bezpośredni sposób na zarabianie pieniędzy.

Dobrze, dobrze, po co taka gadka? – pewnie wielu tak pomyśli. No od czegoś trzeba zacząć wpis. Powoli przechodzę do sedna.

Pośrednik potrzebny od zaraz

Mam swój czas i chce go mówiąc wprost – sprzedać.
Co muszę zrobić? Potrzebuję kogoś, kto zechce go kupić. Jeżeli nie znajdę takich osób to nici z całego pięknego planu na kasę. Przecież sam sobie nie zapłacę za swój czas.

Na szczęście istnieją pośrednicy, którzy ‚kojarzą' posiadających czas i potrzebujących czasu. Jasne niech będzie wszem i wobec, że taki pośrednik nie robi tego za ładny uśmiech i miłe słowo. To zupełnie normalne i zdrowe i tak powinno być.

Mamy zatem urzędy i pośrednictwa pracy i takie tam. Mamy w końcu specjalne serwisy internetowe.

Jednym z takich serwisów jest inCLICK.pl – platforma błyskawicznych usług internetowych. Dość nowa propozycja na naszym polskim podwórku i dość ciekawa.

Zadania i już

Oferta tego serwisu jest skierowana do ludzi młodych. Uczniowie, studenci od 16 do 26 roku życia. Osoby takie zwykle nie posiadają doświadczenia, nie mają czym się pochwalić w CV. Mają jednak chęć do pracy, do poświęcenia swojego czasu w zamian za pieniądze.

Z drugiej strony inCLICK.pl gromadzi potencjalnych zleceniodawców. Potrzebują oni ludzi do wykonania konkretnych zadań. Nie potrzebują pracowników etatowych. Nie interesują ich ani życiorysy, ani szczegółowe doświadczenia kandytatów. Przychodzą z zadaniem, które należy wykonać. Za wykonane zadania płacą realne pieniądze.

Jest jeszcze jedna nie wymieniona przeze mnie wcześniej (chyba…) fantastyczna cecha tych zleceń. Każde z nich można wykonać siedząc przy komputerze z internetem. Nie trzeba jechać do biura czy gdziekolwiek. Jest to praca w modelu ‚on line'. Zarabianie z domu. To jest coś za co uwielbiam internet. Wolność od miejsca.

Zadanie takie można robić gdziekolwiek i kiedykolwiek. Wystarczy, aby je wykonać w określonym czasie i zgodnie z opisem określającym warunki skutecznego zamknięcia.

Być może nigdy nie skorzystasz z propozycji, nie zechce Ci się zaangażować w żadne z zadań. (Lenistwo jest fajne, ale z reguły do czasu.) Twój wybór. Jeżeli jednak chcesz przynajmniej zobaczyć jakie są zadania i ile można na nich zarobić to może warto? zajrzeć na inCLICK.pl.