Witam!

wszystkich, którzy chcą zacząć zarabiać pieniądze przez internet jak i tych, którzy już zarabiają kasę poprzez sieć.

Internet jest moją wielką pasją.
Uważam, że drzemie w nim niewiarygodna potęga i wierzę, że będę potrafił pozytywnie z niej skorzystać. I skorzystać na tyle, aby stać się niezależnym finansowo dzięki projektom opartym o internet.

Kim jestem?
Człowiek, w sile wieku (przekroczyłem 40-stkę), mąż i ojciec.
Kilkanaście lat temu mocno zainteresowałem się, jeszcze wtedy mocno raczkującą w Polsce, siecią internetową. Bardzo intrygowały mnie możliwe pozytywne zastosowania globalnego sposobu komunikowania się między ludźmi. Wiem, że mądrze, ale i etycznie, budując przedsięwzięcia internetowe można z jednej strony poprawiać nasz świat i jednocześnie z drugiej strony stać się bardziej niezależnym człowiekiem. Pisząc o niezależności mam na myśli niezależność od konieczności pracy etatowej, ale także niezależność od  konieczności prowadzenia klasycznej działalności gospodarczej. Jednym z moich marzeń jest stać się twórcą internetowym, który ze swoich działań w sieci jest w stanie w 100% utrzymać siebie i swoją rodzinę.

Cel jaki nakreśliłem dla internetizarabianie.pl to publikowanie wartościowych (i przydatnych, i konkretnych, takich do korzystnego wykorzystania) dla Was informacji dotyczących metod, sposobów, technik umożliwiających zarabianie pieniędzy z wykorzystaniem sieci. I ważna sprawa, wszystkie metody mają pozostać w zbiorze oznaczonym słowem etyczne. Nie interesują mnie żadne triki czy chwyty opierające się na oszukiwaniu, naciąganiu, wykorzystywaniu, zmanipulowaniu… jeżeli takich szukacie to poszukajcie pod innym adresem.

Możecie się spodziewać, że napiszę o:

  • monetyzacji,
  • zdobywaniu ruchu,
  • trochę o marketingu internetowym i sprzedaży,
  • blogach i blogowaniu,
  • wordpressie i szablonach,
  • wtyczkach i skryptach
  • i kasie 🙂

i pewnie o wielu innych sprawach i sprawkach.

Postaram się, aby każdy z Was mógł znaleźć tutaj coś dla siebie wartościowego. Proszę jednocześnie o feedback, odzew, a w szczególności o wszelkie krytyczne uwagi. Co mam zmienić lub o czym napisać. Zapraszam do czytania i komentowania.

Napisz do mnie jeżeli nurtuje Cię jakieś pytanie, albo chcesz mi dowalić na adres: tomek@internetizarabianie.pl, albo zostaw komentarz.

Pozdrawiam! Uszy do góry i działamy.

tomek