Start

Divi, Extra i nie potrzeba mi nic więcej

Divi, Extra i nie potrzeba mi nic więcej

Świadomy, i w pełni władz umysłowych, bez nacisku, bez przymusu, całkowicie dobrowolnie deklaruję, że znalazłem wordpressowego Świętego Graala. Szablon, a może raczej framework Divi oraz jego młodszy brat (a może to siostra?) Extra załatwiają moje wszystkie witryny. Ludzie od Elegant Themes wykonali świetną robotę, a ja ustrzeliłem świetny zakup, który do dzisiaj zwrócił się wielokrotnie.

czytaj dalej
Dlaczego czekam na nowe DIVI 3.0?

Dlaczego czekam na nowe DIVI 3.0?

Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o tym dlaczego z niecierpliwością czekam na nową wersję DIVI (3.0) od Elegant Themes. Częścią tej opowieści jest odpowiedź na pytanie: dlaczego zrezygnowałem z używania domyślnych szablonów WP, potem zrezygnowałem z darmowych szablonów WP i zdecydowałem o korzystaniu z płatnych szablonów. I dlaczego dużo bardziej lubię rozwiązania typu framework niż gotowy, zamknięty szablon. A także co ma wspólnego DIVI i EXTRA, którego od niedawna używam tutaj na IIZ (internetizarabianie.pl).

czytaj dalej

Wszędzie i zawsze

Moje dążenie do idealnego uporządkowania bywa zabójcze dla wielu pomysłów, idei, narzędzi. A i tak koniec końców nie osiągam takiego stanu. Jednak w tym wypadku chyba odnalazłem ideał. Fajnie. Poszukiwania Od wielu lat (tak - lat) nieustannie szukam narzędzi. Niestety...

czytaj dalej